64’ler Dergisi Sayı 7


Merhaba…
Yine dolu dolu bir yeni sayı ite karşınızdayız. Sizden aldığımız güç, sizden gelen tebrik ve gayret verici desteklerle İnşallah daha iyi daha güzel günleri göreceğiz. Hedefimiz kağıt ve baskı olarak yaklaşabilmiş bir dergi sunmak…

Bu sayımızda yine 20’yi aşkın son oyunların açıklaması var.. Yine sizin için sizden gelen isteklerle açtığımız Adventure’ler köşesi var. Bu köşede bu sayımızda Masters Of Üniverse’de Yazarlarımızdan Rasim ve Mert kardeşim geldikleri yere kadar sizin için bulduklarını kaleme aldılar. Oyunu bitirmediler ama baskıya gireceğimiz son gün “yazıyı yeniden yazma” talebiyle geldiler ve dediler ki “Abi yeni şeyler bulduk. Bunları da koyalım.” teknik imkanlar yetmiyordu. Dergi çıkmalıydı. Onun için ilave bulduklarını gelecek sayımızda koyacağımızı şimdiden müjdeleyebilirim.

Bu sayıdaki bir yeniliğimiz de okuyucularımızdan gelen yoğun talep üzerine açtığımız “AMIGA-EXTRA“ bölümüdür. Dergimiz içinde çok kısa (4 sayfa) yer alan bu bölümde AMIGA oyunlarının tanıtımı yanında, bazı oyunların AMIGA versiyonlarıyla ilgili küçük notlar, ayrıca AMIGA’da ayın en çok satan oyunları bulacaksınız sanıyorum. “Neden AMIGA köşesi yok” diye bize sitem edenler şimdilik bununla yetinmek zorunda kalacaklar çünkü.. Dergimiz 64’ler… Ama bu kadarcık ta olsa AMIGA’cıları mutlu etmek bizim de mutluluk kaynağımız oluyor. Bu sayfayı Turgay Ülker ve Emre Işıklar kardeşlerimiz götürecek.. Amıga’nın Türkiye’deki nabzı olacaklar.. İkisine de başarı diliyorum.

Geçen ay açtığımız Abone kampanyası bu ay da devam ediyor. Ancak kampanya sayfasının altına koyduğumuz abone formu’nda 20.000 TL yerine hatayla 22.000 TL. yazılmış yıllık abone ücreti olarak.. Bu bazı yanılgılara sebeb oldu. Doğrusu 20.000 TL. dir. Bu ay sonuna kadar abone olacak arkadaşlarımız bu kampanya imkanlarından yararlanacaklardır.

Bu sayıdaki müjdemiz de dergimizin yazdırdığı basit ama Türkiye’de yapılan ilk oyun ilk Türk oyunu olması itibariyle özel, bir oyunu dergimizde yayınlanan 5 kuponu gönderen herkese kaset veya disket olarak ücretsiz göndereceğiz. İç sayfalarda bununla ilgili açıklama var. Arkadaşımız Ufuk Metin’e yazdırdığımız bu oyun sizi çok eğlendirecektir sanıyorum.

Hepinize yeni bir ders yılının başında sıhhat, başarı ve mutluluk diliyorum.

Herşey gönlünüzce olsun…

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala-64ler-sayi5

Başa dön tuşu