64’ler Dergisi Sayı 8


Bu sayı yine size dopdolu, daha iyi, daha güzele gidişin habercisi olan bir “dergi sayısı” ile huzurlarınızdayız.

Sizin de farkedeceğiniz gibi derginiz huzurunuza bu sayı kuşe kağıda basılmış olarak çıkıyor. Avusturya menşeli Avrupa’nın en kaliteli kağıdına basılan yeni sayımızı seveceğinizi umuyoruz. Gelecekte size layık daha güzel ve daha iyi dergiler sunmak yolunda çabamızı sürdüreceğiz.

Bu sayımızda ayın hit oyunu olan Barbarian II ile merhaba dediğimiz oyun bölümü ile dopdolu… Yirmiyi aşkın oyun tanıtımı var bu bölümde… Adventura’lar da ise son günlerin gözde oyunu “Yes Prime Minister”‘i sizin için Barış kardeşimiz kaleme aldı.

Ayrıca bu bölümde “Corruption” da var.

Dergimizin bu sayısından itibaren sadece oyun değiliz. Sizin sorularınıza bir nebze de olsa yardımcı olabilmek için “Sorunlarınız Bilmedikleriniz” köşesini bu sayımızda başlattık. Burada sizin sorunlarınıza cevap verecek, bilgisayarınız ile aranızda doğabilecek sorunlarınıza yardımcı olabilecek bilgiler sunmaya çalışacağız. Dileğimiz sorunlarınızı bize yazmanız… Tabii ki bu sayıda bu köşede sorunlarınız olmadığı için Multi Ice III kartuşu tanıtan bir yazı yayınlıyoruz. Söz konusu kartuşu, işlevleri, faydaları ve zararları ile inceleyen bu yazı da kartuşun tanımını almış olacaksınız. Bu köşede gelecek sayılarımızda sizden gelen mektuplara cevaplar vererek sorunlarınızı çözmek konusunda çabalarımızı sürdüreceğiz.

Geçen sayımızda yayınladığımız Sayın Üzeyir Kızılarmut’un kafa ayarı ile ilgili yazısı matbaadaki dizgi hatası yüzünden anlaşılamaz halde idi. Bu yazıyı bu sayımızda yazar Sayın Üzeyir Kızılarmut ve sizlerden özür dileyerek, yeniden yayınlıyoruz.

Sizin destekleriniz ve güveninizle büyüyen dergimiz, daha iyi, daha güzel, nihayet övünebileceğiniz bir dergi olma yolunda çabalarını sürdürecektir. Destekleriniz bize bu konuda en büyük güvencedir. Hepiniz sağolun.

Derslerinizin artık kendisini hissettirmeye başladığı bu günlerde size; Derslerinizde başarı, Bilgisayarınızla Zengin Klavyeler diliyorum.

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala-64ler-sayi5


Derginin bu sayısı perpetual tarafından taranmıştır, kendisine teşekkür ederiz…

Başa dön tuşu