64’ler Dergisi Sayı 6


Hepinize Merhaba…

Yorucu bir eğitim yılının ardından tatilinizi bitirdiniz. Yeniden yeni bir eğitim yılına başlamak üzere okullarınız ile ilgili işlemleri yapıyor olduğunuz veya okula başladığınız şu günlerde her şeyin gönlünüze göre olması temennisiyle sözlerime başlıyorum.

Bu ay sizlere hem iyi hem de kötü haberlerim var… Önce iyilerden başlayalım.

Sizlerden gelen aşırı talep ve ikazlar doğrultusunda dergimizin tirajı başladığımız sınırın iki katını aştı. Şimdi de sayfa sayısının artırılması gerekiyordu. Bu sayıda onu yaptık. Daha dolu, daha geniş bilgilerle dolu 52 Sayfa ile huzurlarınızdayız.

Bu sayıda daha fazla oyunu açıkladık. Ayrıca Adventure’lar köşesine gösterdiğiniz ilgi bizi umutlandırdı ve Adventure’lar bölümünü daha da zenginleştirme kararı aldık. Gelecek sayımızda daha dolu bir Adventure köşesi ile huzurunuzda olacağımızı şimdiden belirtebilirim. Bu konuda Ahmet Yıldırım Abiniz çok yoruluyor ama mektuplarınızı görünce de onun yorgunluğu filan kalmıyor. İsteğim Ahmet abinizi mektupsuz bırakmamanız.

Ayrıca Dergimizde Commodore dünyasının ilginç haberleri de bu sayıdan itibaren yer almaya başladı. Umarız sizi sıkmayacak küçük küçük noktalar halindeki bu haberler hoşunuza gider.

Kötü haberlere gelince… Topu topu hepsi bir tane zaten ya.. Biliyorsunuz dergimiz tam kağıt zammından bir ay önce çıkmıştı. Bizim çıkışımızdan sonra kağıda üç defa daha zam geldi ve gazeteler iki kere zam yapmak zorunda kaldılar. Bizde bu sayıya kadar direndik. Ancak gelen günler zararımızı büyütmekten başka işe yaramıyordu. Sayfa sayımızı 52’ye çıkardığımız bu sayıdan itibaren de üzülerek fiatımızı 2.000 TL. yapıyoruz. Anlayacağınıza eminim….

Unutmadan bu sayımızdan itibaren 2 ay süreli bir kampanyamız var. O kampanyamız süresince dergimize abone olan arkadaşlarımız yıllık abone ücreti olan 24.000 TL. yerine 20.000 TL ödeyecekler.

Abone olmak çok mu önemli demeyin… Evet çok önemli…

Çünkü derginin hacmi büyüdü ve dağıtımının bizim tarafımızdan yapılması çok zorlaştı. Çünkü dergimiz hızla büyüdü. Şimdi dağıtımı Hürdağıtıma vermeyi düşünüyoruz. Gelecek sayıdan itibaren (Eğer yetiştirebilirsek) Hürdağıtım kanalıyla dağıtacağız. Böyle olunca şimdi dergi satan bir çok bilgisayarcı, dergimizi satamayacak. Derginin size ulaşmasının en sağlıklı yolu da abone olmak suretiyle olabilecektir. Ayrıca abonelerimizin içinden yapacağımız çekilişler ile her ay abonelerimize hediyeler vereceğiz. Dergimizin kendi adına yazdırdığı ve telifini satın aldığı oyunları abonelerimize ücretsiz vereceğiz. İşte bütün bu hizmetlerden uzak kalmayın istedik. Onun için çok önemli abone olmak…

Hepinize iyi günler, zengin klavyeler ve iyi ders yılı diliyorum.

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala-64ler-sayi5

Başa dön tuşu