64’ler Dergisi Sayı 2


Sizlere “Binlerce Teşekkür” ile yazımıza başlamak istiyorum. Hepiniz sağolun varolun… Huzurlarınıza çıktığımız ilk sayıda bizi bağrınıza bastınız. Size “Merhaba” dediğimizi duyduğunuzda soluğu bilgisayarcınızda aldınız. Postacı Memduh dışında sizden hiç şikayetçi yok… Hepinize ayrı ayrı teşekkürler ediyor saygılar sunuyorum. Tekrar varolun…

Çok kısa sürede hazırlamak zorunda kaldığımız birinci sayımızla ilgili bizim yayıncı, sizin okuyucu olarak gördüğünüz eksikleri birer birer gidermeye başladık. Öncelikle bu sayımızda Dergimizin üstüne kuşe ve ful renkli bir kapak ilave ettik. Yeni şeklimiz umarız hoşunuza gitmiştir. Sizden gelen yoğun istekler karşısında ilave ettiğimiz kapak’ın dergi maliyetine getirdiği yükü “İkinci sayıda zam yapmak” yanlışını yapmamak için size yansıtmıyoruz. Yine size bin lira gibi düşük ve sembolik ücretle dergimizi ulaştıracağız.

abdurrahman-pala-sayi2Ancak maliyet hesaplarının biraz da olsun dengeye gelebilmesi için alacağımız biraz fazla miktardaki ilân için bizi mazur göreceksiniz. Ancak ilanların çoğalması size ayırdığımız sayfaları kesinlikle kesintiye uğratmayacaktır. Size oyun sayfaları olarak ayırdığımız sayfaları kesinlikle azaltmayacağız. Gerekirse fasikül ilavesi ile dergimizi daha dolgun, daha güzel, hale getirmek amacımızdır. Gelecek günlerde tamamı kuşee tamamı renkli ve süper baskılı bir dergi için sizlerden abone konusunda hassasiyet istiyoruz. Siz ve çevrenizin dergimize abone olmasını sağlayınız. İlk sayımızda verdiğimiz “Master of Universe” oyunu ile ilgili yarışmayı İstanbul Merter’den Ufuk Metin kazandı. Kendisini kutluyor ödülü olan bir adet Professional Joystick’i idaremizden almasını istiyoruz.

Hepinize bol klavyeli günler diliyorum

Abdurrahman PALA

Başa dön tuşu