64’ler Dergisi Sayı 5


Yaz aylarının şu sıcak günlerinde yine sizlere tatilde, tatile gidemeyenleriniz için evinde, güzel dakika ve saatler geçirmenize imkân sağlayacak oyunlarla karşınızdayız.

Bu sayımızda iki önemli özellik var.. “Daha çok oyuna yer vermek” bunlardan birisi…

Ancak tabii dergimizin hacmi buna pek izin vermek istemiyor onun için gelecek sayımızdan itibaren iki kat büyüyor ve size daha geniş ve daha düzenli, derli toplu bir dergi sunmayı amaçlıyoruz.

Yeri gelmişken, iki katına yükselen dergimiz gelecek sayımızdan itibaren bir miktar zam yapacak.. Ancak bu ayki dergimizin içinde yayınladığımız abone formunu doldurmak ve 12.000 TL’yi banka hesap numarasına yatırmanız halinde bu zamdan etkilenmeyecek ve dergiyi bir yıl daha eski fiatı üzerinden sahip olma şansına ereceksiniz. Ancak bunun için önümüzde sadece bu ay abone olma şansı var.. Sonra söylemediniz demeyin..

İkinci önemli özelliğimiz ise, sizden gelen yoğun talepler karşısında dergimizin büyük eksikliği saydığımız Adventure’lere başladık. Bu köşeyi yayın kurulumuz üyesi Ahmet Yıldırım Abiniz yürütecek ve orada sizlere faydalı olmaya çalışacak. Ancak dergimizin baştan beri savunduğu dergi ile bütünleşmek kavramını Adventure’ler konusunda Ahmet Abinizle de sağlayacağınız inancındayım. Adventure köşesine yazabilecek, ipucu gönderebilecek, takıldığınız bölümler için mektupla bilgi isteyebileceksiniz. Daha iyi daha güzel bir dergi için elele…

Hepinize bol klavyeler ve iyi tatiller diliyorum.

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala-64ler-sayi5

Başa dön tuşu