64’ler Dergisi Sayı 4


Merhaba…

Bu sayımızda yine dopdolu oyunlar, haritalar ve size çok şeyler ifade edeceğine inandığımız püf noktaları ile zenginleştirilmiş bir dergi ile huzurunuza çıkıyoruz.

Bilgisayar oyunları piyasası malumunuz olduğu üzere sezonu kapattı sayılır. Artık ölü sezon dolayısıyle, paket proğramlar veya bir kaç iyi oyunun yanında üç beş kötü oyunun beraber satıldığı bir dönem yaşanıyor İngiltere de…

Tabii bu olay bizi de etkiliyor. Nihayet üretilen bir oyunu test edip size sunmak görevi olan bizler, ürünün çıkışıyla birlikte göreve başlıyoruz.

Ürünün çıkmaması veya az sayıda çıkması bizi de etkiliyor. Onun için bu ay can alıcı süper oyunları seçmekte biraz zorlandık. Ama yine de bir öncekinden daha iyi bir dergi verebildiğimiz kanaatindeyim.

Geçen sayıda Abone olane arkadaşlarımızın sayısı her geçen gün artan bilgisayarcılarda geçerli olacak “İndirim kartları” ile ilgili duyuru yayınlamıştık, bir çok arkadaşımızın gözünden kaçtı ki daha bize fotoğraflarını göndermeyen bir sürü abone arkadaşımız var.. “İndirim kartları”nı hazırlayarak sizlere gönderebilmemiz için fotoğraflırınizin arkalarına adını ve soyadınızı yazarak gönderiniz.

Geçen sayı bu köşeden sizlere duyurmaya çalıştığım Derginin ücreti ile ilgili şikayetler çoğaldı. Lütfen Dergimiz için 1.000 TL.den (Bin Türk Lirası) fazla ücret ödemeyin ve eğer sizden fazla para talep eden olursa bize bildirin.

Yine geçen sıyımızda yazlığa gidecek olanların adrerlerlni bize bildirmeleri halinde dergimizi yazlıktaki adreslerine göndereceğimizi yazmıştık. Bazı arkadaşlarımız Bize “Ben İzmir’e gidiyorum” “Ben Erdek’e gidiyorum” diye mektup yazmışlar. Adressiz size ulaşmak mümkün olmadığına göre gideceğiniz yerin açık adresini posta kod numarası ile birlikte yazınız.

Hepinize çok iyi bir tatil, zengin klavye diliyorum.

Abdurrahman PALA
abdurrahman-pala

Başa dön tuşu