64’ler Dergisi Sayı 3


TATİLE GİRERKEN

Yorucu bir ders yılının sonuna geldiniz. Başarılı çalışmalar ve iyi notlarla dolu karnelerin alınmasının arkasından tatili hakkettiniz. (Tabii haketmeyenler de olabilir.) Şimdi daha çok bilgisayarınız ile haşır neşir olabilecek, daha fazla kendinize yeni ufuklar açma yolunda zaman sahibi olabileceksiniz. Size yeni ders yılma hazırlanacağınız bu tatil döneminde gördüğünüze göre tatlı, huzurlu tatil günleri diliyoruz.

Tatile çıkan arkadaşlarımız tatil de Derginiz 64’ler’i eskiden buldukları kadar rahat bulamayabilirler. Şu aşamada size söyleyebileceğimiz Dergiye abone olmak suretiyle tatilde bulunduğunuz yere derginizin ulaştırılmasını istemektir. Abone olmak suretiyle derginin sayılarını atlamak diye bir şey söz konusu olmaz. Ayrıca yazlığa tatile giden arkadaşlarımız ve abonelerimiz adreslerini bize bildirmeleri halinde tatil süresince kendilerine yeni adreslerinde Dergimizle merhaba diyebiliriz.

abdurrahman-palaBu sayıda Tatil Tatil derken size haberlerimizi az daha unutuyordum. Derginiz 64’ler daha mükemmele ulaşmak için çalışmalar yapıyor. Bu konudan sizi haberdar edeceğiz.

Ayrıca Eylül ayma doğru 64’ler Clup’u kurmuş olacağız. Size sağlayacağı faydalar ve yararlanabileceğiniz ayrıntıları daha sonra açıklayacağız. Ayrıca Yay m kurulumuza iki yeni arkadaşınız katıldı. Erkut ve Ufuk. İkisi de cin gibi sizin içinizden ulaştığımız kişiler, gelecek günlerde Erkutların Ufukların sayısını çoğaltacağız. Siz de kendinizi bunlardan biri diye düşünün..

Kağıt zamlarının film ve diğer girdilerin üzerimize kabus gibi çökmüş olmasına rağmen şimdilik direniyor ve fıatımızı artırmıyoruz. Yükü taşıyabildiğimiz sürece size ucuz dergi vereceğiz.

Söz buraya gelmişken size bir konuyu daha anlatmak istiyorum. Bazı açıkgözler dergimizin fiat etiketinin üzerine çıkartma etiket yapıştırarak dergimizi pahalı satıyorlar. Bunu tespit ettik ve hemen müdahale ettik. Ancak bundaki başan sizin kontrollerinizle olacaktır. Derginiz için 1.000 TL (Bin Türk Lirası) den fazla ücret ödemeyin.

İyiye, güzele doğru bir daha ki buluşmamıza kadar sağlıklar mutluluklar sizin olsun

Abdurrahman PALA

 

Başa dön tuşu