64’ler Dergisi Sayı 11


Birinci yıla doğru

Dergimiz 64’ler birinci yılın eşiğine geldiği 11. sayısıyla tekrar huzurlarınızda… “Daha iyi, daha mükemmelm, daha dolu, daha faydalı bir dergi vermek emeli” doğrultusunda önemli bir kilometre taşı olan 11. sayımız diğer sayılarımızdan çok farklı.

Bu sayımızda açıkladığımız RED Storm Rising oyunu için tanımanız gereken bütün denizaltı ve gemilerin resmini vermenin yanında ayrıca tamamen türkçe klavye bilgisayar maskenizi bilgisayarcınızdan veya bayinizden dergiyi alırken isteyin.. Bilgisayarınızın üzerine takacağınız maske ile oyunu daha kolay oynayacaksınız.

Bu sayıdaki yenilikler bununla bitmiyor. Dördüncü formanın orta sayfasında verdiğimiz, gerektiğinde çekip çıkarabileceğiniz bir “Süper Commodore Poster” yayınladık. Bu posteri bilgisayarınızın başına asarak karşılaştığınız sorunlar ile ilgili gerekli açıklamaları bulacaksınız. Ve bize teşekkür edeceksiniz.

Bu sayıdaki yeniliklerimizden birisi de Mert Gökkaya ve Ertuğrul Eröz kardeşlerimin sizler için açtıkları “Macera’dan Macera’ya” köşesi.. Bu köşede adventure meraklısı olan kardeşlerim çok şeyler bulacaklar. Ancak o köşeye sizin de yazabileceğiniz bir şeyler mutlaka vardır. Onları göndermenizi istiyoruz. Mert bu sayıda hem Red Storm için hem de bu köşe için çok yoruldu. Kendisine özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Ahmet Yıldırım abinizin bu köşede yazdığı F.R.P.’ler ile ilgili yazı büyük ilgi gördü. Ahmet Abiniz bu yazıya devam ediyor.

Daha iyi, daha güzel, daha dolu bir dergi vaadiyle birinci yılımızı idrak edeceğimiz gelecek sayımızda buluşmak üzere…

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala


Başa dön tuşu