64’ler Dergisi Sayı 10


Yeni bir yılın eşiğinde Daha dolu, daha faydalı, eksikleri gdirmiş sayfa sayısı artmış bir dergi ile yine huzurunuzdayız. Daha iyi, daha güzele ve daima ileriye prensiplerinden birlasa taviz vermeden yolumuzda ilerlemeye sizin destekleriniz sayesinde devam edeceğiz.

Sayfa sayısının 1/4 oranında tekrar artırıldığı bu sayımızda yine günümüzün aktüel oyunlarının açıklamaları var.. Bu sayımızda Fılaş oyunumuz “RAMBU 111” ile merhaba diyoruz. Ancak çok okuyucumuzun oynamak isteyipte zorlandığı “Steelt Fighater” adlı oyunun uçakları, haritası ve geniş açıklaması ile bu dergimizin ağır topu.. Güçlü kardeşim çok uğraştı ama general olduğu oyunda çok şeyler başardı.

Ayrıca “Operatıon Wolf”, Ocean Ranger gibi Süper oyunlar ile bu sayımızı çok seveceğinizi tahmin ediyorum. Bu sayıya hazırlayıp yer darlığı nedeniyle koymadığımız “RAT STORM REISING” adlı oyunun geniş şekliyle gelecek sayımızda yer alacağını şimdidek müjelemek isterim. Ayrıca Yıllarca ağırlığını kaybetmeyen ve yıllar üzerinden geçse de kaybetmeyeceğine inandığım PİRATES ile ilgili çok müracaat aldık. Bu oyunu dört dürtlük bir şekilde yayına hazırladık. Haritası, açıklaması, ve PİRATES için gerekli olan her koordinatın yer aldığı açıklamas da gelecek sayımızda yer alacak..

Sanırım PİRATES merakları özellikle memnun olacaklar. Commodore’cu kardeşlerimiz birer AMIGA alıyorlar. Bilgisayar tanışmaları 64 ile olduğu için bizi tanıyorlar Ama AMIGA alınca da dergimizi istiyorlar ki AMIGA’ya biraz daha fazla yer versin.. Bunun göz önünde tutarak AMIGA için ayırdığımız bölümü bu sayımızda biraz daha ayırtık. “Neblus” “Pacmcına” Out Rum ve “O West” bu sayının oyunları.. Bu sayfalara Turgay Ülker kardeşimiz ile Emre Işıklar kardeşimiz hayat veriyor. Ancak Şahin Derya da onlara katıldı. Kadroları gittikçe kabarıyor. Daha iyi, daha güzel Mutlu bir yıl dileklerimizle

Abdurrahman PALA

abdurrahman-pala


Derginin bu sayısı perpetual tarafından taranmıştır, kendisine teşekkür ederiz…

Başa dön tuşu