64’ler Dergisi Sayı 1


abdurrahman-pala

Siz bilgisayarcılar bu zamana kadar elinize geçen veya satın aldığınız bir oyunu oynayarak öğrendiniz. Oyunun püf noktalarını da tecrübe ederek keşfedebildiniz. Ancak bu Batı’da böyle yapılmıyor. Avrupa ve ileri memleketlerde bu konuda yayınlanan dergiler Bilgisayar Oyuncularına kolaylıklar sağlıyor.

İşte biz elinizdeki bu dergi ile bunu yapmaya çalıştık. Oyunların püf noktalarını, oyunun kolaylık ve zorluklarını sizler için oynayarak öğrenmeye ve bulduklarımızı size aktarmayı amaçlayan bir dergi çıkardık.

Dergimizde çıkan en son oyunların açıklamalarını, zorluk ve kolaylıklarını öğrenerek “Hangi oyunu alayım?” diye kendi kendinize seçim yapmak durumunda kaldığınızda da dergimizin size verdiklerinden faydalanacaksınız.

Ancak takdir edersiniz ki böyle bir dergi sizin katkınız olmadan olmaz. Biz bütün oyunları bütün incelikleriyle etüd edip size veremeyiz. Bu konuda siz de elinize geçen veya oynadığınız oyunlardaki püf noktalarını, zorluk ve kolaylıklarını bize yazarsanız sizin adınızla dergimizde yayınlayacak ve diğer arkadaşlarınıza yardımcı olmanıza hizmet edeceğiz. Bunun için ayrıca harçlığınıza da katkı sağlayacağız. Göndereceğiniz her yazı ve inceleme “Yayın Kurulu” tarafından yayına değer bulunması halinde yayınlandığında, tarafınıza tensip edilen bir ücret ödenecektir.

Dergimiz gazete bayilerinde satılmayacak… Bu sayıyı elde ettiğiniz bilgisayarcınızdan gelecek ayın ilk haftası içinde yeni derginizi alıp gideceksiniz.

Tabii ki dergiye sahip olmanın tek yolu bu değil… Eğer derginin içindeki “abone” formunu doldurarak bedelini banka şubesine yatırdığınız takdirde dergi, düzenli olarak her ay başında posta yolu ile adresinize gönderilecektir.

Bir dergi’nin başarısı okuyucularıyla bütünleşmesine bağlıdır. Bizler böyle bir bütünleşme için size elimizi uzattık.

Sizden de elinizi uzatarak bizimle bir güç oluşturmanızı istiyoruz.

Daha iyi, daha güzel, daha dolu bir dergi için elele…

Hoşçakalın…

Abdurrahman PALA

Başa dön tuşu